• 191025
  • gfhfgh
28% попуст
Заштеди со Клуб цена

Вентилатор fabbygo 3in1 FS-45

Моќност: 70W
Брзини 3
Опции за 3 во 1 поставување

Клуб Цена
1790 ден. 2490 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 191025 Категории: , Ознаки: ,