• 177563
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Вентилатор fabbygo FKL-JH20

Моќност: 80 W
Напон: 220-240V~50Hz
3 брзини
Резервоар на вода: 4l
Состав: метал, пластика, гума

Клуб Цена
4041 ден. 4490 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 177563 Категории: , Ознака: