• 177564
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Вентилатор fabbygo FKL-JH12R

Моќност: 80 W
3 брзини
Тајмер
Усмерувач на воздух
Далечинско оправување
Резервоар за вода 7l
ЛЕД екран
Состав: метал, пластика, гума

Клуб Цена
5391 ден. 5990 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 177564 Категории: ,