5% попуст
Заштеди со Клуб цена

Велосипед детски Rider 12″

Aлуминиумски бандажи
Две кочници
Шише за вода
Помошни тркала
Големина на тркала 12″
Наменет за возраст од 2-5 години

Клуб Цена
4274 ден. 4499 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 187087 Категории: ,