• 54
7% попуст
Заштеди со Клуб цена

Велосипед 28“ rapid london green

Клуб Цена
12491 ден. 13399 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 181570 Категории: ,