• 53
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Велосипед 28“ lady white

Клуб Цена
12059 ден. 13399 ден.

Нема на залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 181571 Категории: ,