• 335
20% попуст
Заштеди со Клуб цена

ВЦ Врати 80х250 cm – Десни

Димензии: 70х200 cm
Орентација: Лева
WP Профил

Клуб Цена
9192 ден. 11490 ден.

Нема на залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 161568 Категории: ,