• 310
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

ВЦ Шоља С-05000 (Без капак)

Клуб Цена
1935 ден. 2150 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 177337 Категории: ,