5% попуст
Заштеди со Клуб цена

ВЦ Школка ICC 3755 SLILM SEAT

Боја:белa
Димензии:37 x 55x 37 cm
Материјал:порцелан

Клуб Цена
10065 ден. 10595 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 169213 Категории: ,