• dfcsd
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Вазна Украс ЕК217-12

Декоративна вазна

Клуб Цена
801 ден. 890 ден.

Нема на залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 179393 Категории: ,