• 179412
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Вазна ЕК57-1

Уникатна декоративна вазна во неправилна форма

Клуб Цена
467 ден. 519 ден.

Нема на залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 179412 Категории: ,