• 179363
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Вазна ЕК216-35

Уникатна декоративна вазна совршена за Вашиот дом

Клуб Цена
580 ден. 645 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 179363 Категории: ,