• 179356
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Вазна ЕК216-28

Уникатна декоративна вазна

Клуб Цена
2511 ден. 2790 ден.

Само 2 останати во залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 179356 Категории: ,