• 179348
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Вазна ЕК216-20

Декоративна уникатна вазна совршена за Вашиот дом

Клуб Цена
1377 ден. 1530 ден.

Само 2 останати во залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 179348 Категории: ,