• 012012
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Вазна ЕК214-14

Декоративна вазна

Клуб Цена
414 ден. 460 ден.

Нема на залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 201012 Категории: ,