• 178803
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Вазна ЕК210-41

Декоративна вазна

Клуб Цена
3267 ден. 3630 ден.

Нема на залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 178803 Категории: ,