• 201020
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Вазна ЕК189-24

Декоративна вазна

Клуб Цена
711 ден. 790 ден.

Само 1 останати во залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 201020 Категории: ,