• 201050
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Вазна ЕК189-20

Декоративна вазна

Клуб Цена
621 ден. 690 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 201051 Категории: ,