• 201068
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Вазна ЕК172-17

Декоративна вазна со уникатен дизајн

Клуб Цена
644 ден. 715 ден.

Само 1 останати во залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 201068 Категории: ,