• 179387
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Вазна ЕК112-29

Декоративна вазна

Клуб Цена
584 ден. 649 ден.

Нема на залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 179387 Категории: ,