• 155849
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Вангла Миксер 2.5Л

Капацитет:2.5Л

Клуб Цена
176 ден. 195 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 155849 Категории: ,