• 187533
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

VAL COCKPITSPRAY FOAM 0.5/1 SW

Количина: 500 ml
Изглед: Бела пена
Мирис: Цитрусен
pH вредност: 10
Производител: Valvoline
Висококвалитетен кокпит спреј за чистење и заштита на таблата и други пластични делови во автомобилот.

Клуб Цена
359 ден. 399 ден.

Само 2 останати во залиха

SKU: 187533 Категории: ,