• 187510
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

VAL ALL PURPOSE CLEANER 0.5/1 SW

Количина: 500 ml
Основа: Цитрус терпен
Боја: Проѕирна
Мирис: Цитрусен
Производител: Valvoline
Висококвалитетен повеќенаменски чистач за отстранување на маснотии, катран, масло, мастило, смола налепници. Отстранува лепак од делови на третирани и нетретирани метали, дрва, камен и повеќе видови на пластика.

Клуб Цена
693 ден. 770 ден.

Само 2 останати во залиха

SKU: 187510 Категории: ,