15% попуст
Заштеди со Клуб цена

Вага телесна Fuego 601

Максимална тежина: 180kg
LCD дисплеј
2X AAA батерии

Клуб Цена
679 ден. 799 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 166644 Категории: ,