• huhkhkiijf
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Вага Gorenje OT 150 LBW

Електронска
Максимална тежина: 180 kg
Прецизност од 1 gr: 100 g
Моментален приказ на тежината на дисплејот
Калено стакло
Автоматско исклучување за дополнителна сигурност

Клуб Цена
1790 ден. 1990 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 177012 Категории: ,