• ghfghghjj
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Вадач за компири за култиватор Migliori

Вадач на компири за мотокултиватор Migliori 500.
Одличен за брзо и лесно експлоатирање на Вашите насади со компири

Клуб Цена
1529 ден. 1699 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 187318 Категории: ,