• 173277
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

USB 1 Полнач Q.C 3.0A Busy

Input Voltage: 12-24V, 50-60HZ
Димензии: 29-29-66mm
Output Voltage: 5V-1A
Материјал: PVC-ABS

Клуб Цена
360 ден. 400 ден.

Нема на залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 173277 Категории: ,