• 159845
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Универзален држач за телефон Busy

Моќниот вакум овозможува прицврстување на држачот на речиси секаков тип рамна површина како метал, пластика па дури и гипс картон
Силиконски обложената рамка го држи безбедно и сигурно вашиот телефон или друг уред со секаков облик
Лесно се собира и прилагодува од различни агли

Клуб Цена
166 ден. 185 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 159845 Категории: ,