5% попуст
Заштеди со Клуб цена

Умивалник за вградување ICK 7851 Црн

Големина на садот:43 x 43 x 20 cm
Должина :78cm
Ширина :51cm
Дебелина на стакло:0,08 cm
Во комплет со сифон

Клуб Цена
24690 ден. 25990 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 171586 Категории: ,