• 099544
27% попуст
Заштеди со Клуб цена

Умивалник за кујна ICK D4842/4640

Боја:Хром / сјај
Длабочина/Должина /Тежина/Ширина:16,5x42x0,07x48cm

Клуб Цена
2190 ден. 2990 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 099544 Категории: ,