5% попуст
Заштеди со Клуб цена

Умивалник за кујна ICK 7750

Бојa:сатен
Длабочина/Должина /Тежина/Ширина:20x75x0,12x50cm

Клуб Цена
4494 ден. 4730 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 099545 Категории: ,