• 097199
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Умивалник за кујна ICK 7540 L

Бојa:Хром / сјај
Големина на умивалник:37×32,5 cm
Длабочина/Должина /Тежина/Ширина:15x75x0,05x40cm

Клуб Цена
2519 ден. 2799 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 097199 Категории: ,