• 099543
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Умивалник за кујна ICK 4949

Боја:Хром / сјај
Длабочина/Должина /Тежина/Ширина:18x49x0,06x49cm

Клуб Цена
2871 ден. 3190 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 099543 Категории: ,