• 171605
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Умивалник Темпико ICK 8050 PF R

Инсталација:За вградување
Димензии на умивалник:40 x 40 cm
Димензии:18x80x50cm
Во комплет со сифон

Клуб Цена
3861 ден. 4290 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 171605 Категории: ,