• 171609
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Умивалник Темпико ICK 7845 R

Боја:хром/сјај
Димензии(ДxВxШ):21,5x78x45 cm
Во комплет со сифон

Клуб Цена
9224 ден. 10249 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 171609 Категории: ,