5% попуст
Заштеди со Клуб цена

Умивалник порцелански ICC 8765

Материјал:порцелан
Дупка на славината
Прелевање
Боја / финиш:бела
Димензии:650х500х200mm
Нето маса:13 kg

Клуб Цена
3316 ден. 3490 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 169253 Категории: ,