• 171584

Умивалник ICK 7751 Крем

Големина на садот:40 x 40 cm
Длабочина:18cm
Должина:77cm
Ширина:50cm
*Цената се однесува само за умивалник

5139 ден.

Само 1 останати во залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 171584 Категорија: