5% попуст
Заштеди со Клуб цена

Умивалник ICK 7751 Крем

Големина на садот:40 x 40 cm
Длабочина:18cm
Должина:77cm
Ширина:50cm
*Цената се однесува само за умивалник

Клуб Цена
4882 ден. 5139 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 171584 Категории: ,