• 171608
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Умивалник ICK 5050

Боја:хром
Димензии(ДxВxШ):19x50x50 cm

Клуб Цена
3419 ден. 3799 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 171608 Категории: ,