• 159357
25% попуст
Заштеди со Клуб цена

Умивалник ICK 4740 / 4741 CHROME

Боја:Хром / сјај
Длабочина/Должина /Тежина/Ширина:17×47,5×0,07×40 cm

Клуб Цена
2690 ден. 3590 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 159357 Категории: ,