• 168643
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Умивалник ICGS 8104 SAND

Боја:песочна
Димензии(ДxВxШ):50x20x78 cm

Клуб Цена
15227 ден. 16919 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 168643 Категории: ,