• 171600
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Умивалник хром ICK 7822

Боја:сатен
Димензии(ДxВxШ):22.5x78x43 cm

Клуб Цена
13491 ден. 14990 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 171600 Категории: ,