• 179398
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Украсна Вазна ЕК56-25

Декоративна вазна

Клуб Цена
620 ден. 689 ден.

Само 2 останати во залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 179398 Категории: ,