• 179728
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Украс ЕК264-9

Декорирајте го Вашиот дом со уникатен модел на украс

Клуб Цена
666 ден. 740 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 179728 Категории: ,