• 201061
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Украс ЕК263-22

Декорирајте го Вашиот дом со уникатен модел на украс

Клуб Цена
711 ден. 790 ден.

Само 2 останати во залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 201061 Категории: ,