• 178821
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Украс ЕК211-3

Декоративен украс

Клуб Цена
1278 ден. 1420 ден.

Нема на залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 178821 Категории: ,