• 201027
10% попуст
Заштеди со Клуб цена

Украс дрвен EK99-3

Декоративен украс
Материјал:дрво

Клуб Цена
342 ден. 380 ден.

Нема на залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. За само 699 денари зачленете се и добијте ГРАТИС Fabbygo електричен зелен бокал и голем број на попусти!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 201027 Категории: ,