5% попуст
Заштеди со Клуб цена

Ударна Бормашина MP-ID03 500W

Напон 220~240V/50Hz
Моќност 500W
Вртежи 0-3000/min
Футер 13mm
Капацитет:
метал 13mm
дрво 20mm
бетон 10mm

Клуб Цена
1758 ден. 1850 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 184638 Категории: ,