5% попуст
Заштеди со Клуб цена

Ударна Бормашина MP-ID028 – 1100W

Напон: 230V-50Hz
Моќност: 1100W
Вртежи: 0-2800/min
Дупчење во:
метал: 10mm
дрво: 30mm
бетон:13mm
Футер: 13mm

Клуб Цена
2840 ден. 2990 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 171151 Категории: ,