15% попуст
Заштеди со Клуб цена

Ударна бормашина MP-ID004 500W со куфер

Напон: 230V-50Hz
Моќност: 500W
Вртежи:0-3000/min
Футер: 13mm
+ додатоци

Клуб Цена
2168 ден. 2550 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 171153 Категории: ,