5% попуст
Заштеди со Клуб цена

Убодна Пила MaxPuls MP-JS06 570W

Напон:230V~50Hz
Моќност:570W
Вртежи:800-3000spm
Должина на удар:17.5mm
Сечење во:
метал:6mm
дрво:65mm
Агол на сечење:450

Клуб Цена
2042 ден. 2150 ден.

На залиха

Сакаш да го купиш производот по Клуб цена?

За да го добиеш попустот треба да имаш активно Клуб членство. Стани Клуб член за само 534 ден. и добиј гратис Fabbygo сталажа за чевли, попусти од 5 до 70% и куп други изненадувања!

Дознај повеќе > Алфи Техноцентар КЛУБ членство
SKU: 166720 Категории: ,